- List
- Mixed
- Map
10,000+ Sold Properties
- Default
- Most Recent
- Price-Highest
- Price-Lowest
- Beds (Most)
- Baths (Most)
- Year Built (Newest)
$11,500
$14,900
22.8%Lot 39 CALLAGHAN LN, North Port, FL 34291
Listed by Joseph Ciarla ANYTIME REALTY LLC

$354,000
$354,000
2000 GARDENIA AVE, Port Charlotte, FL 33953
Listed by Kelly Bright RE/MAX PALM REALTY

$14,000
$14,500
3.4%3262 PLOVER AVE, Lake Placid, FL 33852
Listed by Joseph Ciarla ANYTIME REALTY LLC

$51,720
$49,900
3.6%21661 AUGUSTA AVE, Port Charlotte, FL 33952
Listed by Joseph Ciarla ANYTIME REALTY LLC

$21,000
$23,900
12.1%8301 WALBERT ST, Port Charlotte, FL 33981
Listed by Joseph Ciarla ANYTIME REALTY LLC

$21,000
$23,900
12.1%8309 WALBERT ST, Port Charlotte, FL 33981
Listed by Joseph Ciarla ANYTIME REALTY LLC

$251,900
$239,900
5.0%3181 NEKOOSA ST, North Port, FL 34287
Listed by Joseph Ciarla ANYTIME REALTY LLC

$470,000
$480,000
2.1%5986 PONCE DE LEON BLVD, North Port, FL 34291
Listed by Joseph Ciarla ANYTIME REALTY LLC

$16,000
$19,999
20.0%748 BIANCA AVE S, Lehigh Acres, FL 33974
Listed by Joseph Ciarla ANYTIME REALTY LLC

$12,500
$12,900
3.1%Lots 1-4 SE 211TH AVE, Umatilla, FL 32784
Listed by Joseph Ciarla ANYTIME REALTY LLC

$385,000
$399,999
3.7%8137 GALBUT AVE, North Port, FL 34291
Listed by Joseph Ciarla ANYTIME REALTY LLC

$16,000
$19,999
20.0%Lot 13 & 14 CONSTITUTION DR, North Port, FL 34291
Listed by Joseph Ciarla ANYTIME REALTY LLC

$12,900
$14,999
14.0%Lot 4 MATADOR RD, North Port, FL 34291
Listed by Joseph Ciarla ANYTIME REALTY LLC

$19,000
$19,900
4.5%Lot 19 NASHVILLE RD, North Port, FL 34288
Listed by Joseph Ciarla ANYTIME REALTY LLC

$15,700
$15,900
1.3%Lot 9 MENDAVIA TER, North Port, FL 34286
Listed by Joseph Ciarla ANYTIME REALTY LLC

$905,000
$849,900
6.5%1290 SHORE VIEW DR #5, Englewood, FL 34223
Listed by Joseph Ciarla ANYTIME REALTY LLC

$19,500
$21,000
7.1%Lot 13 CILLETTE AVE, North Port, FL 34288
Listed by Joseph Ciarla ANYTIME REALTY LLC

$11,900
$11,900
Lot 21 SAND CT, North Port, FL 34288
Listed by Joseph Ciarla ANYTIME REALTY LLC

$20,000
$23,000
13.0%16053 ARCARO AVE, Port Charlotte, FL 33954
Listed by Joseph Ciarla ANYTIME REALTY LLC

$17,000
$17,900
5.0%125 AURORA ST, Port Charlotte, FL 33948
Listed by Joseph Ciarla ANYTIME REALTY LLC

$18,000
$19,900
9.5%Lot 24 & 25 JULIANNA ST, North Port, FL 34288
Listed by Joseph Ciarla ANYTIME REALTY LLC

$57,000
$64,500
11.6%13330 PRENTICE AVE, Port Charlotte, FL 33953
Listed by Joseph Ciarla ANYTIME REALTY LLC

$70,000
$76,999
9.1%5084 CRAWFORDSVILLE DR, Port Charlotte, FL 33948
Listed by Joseph Ciarla ANYTIME REALTY LLC

$10,000
$11,900
16.0%4129 BRENDLE ST, Port Charlotte, FL 33948
Listed by Joseph Ciarla ANYTIME REALTY LLC

- 1
- 2
- 3
- 4
- 5
- ...
- 417
REVIEWS
thiafallon
andrew0672
waguiar4
Social Feed

View More